Shtepi te Slovenia Sport (prapa hotelit Sirius)

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepi ne shitje praoa hotelit Sirius
350m2 e ndertuar rreth viteve 1990 dhe e planifikuar mire
6 ari truall, e pershtatshme per banim, per perfaqsi biznesi, per kopsh femijesh ...
Me dokumente eshte krejte ne rregull

Çmimi 350000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim