Shtepi

Shitet nga: xhelal qerka 12 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Komuna: Prishtinë
urgjent shes shtepin bejm ndrrim ne periferi-troje shtepija eshte ne vranjefc afer agjensionit FSF shtepija eshte 2 kateshe me 2 hymje ka 1 kuzhin 2 sallona 3 dhoma 3 ballkona 2 banjo 1 podrum kuzhin verore rezervar te ujit klim dhe nxemjeme plin ka shadervan ne oborr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim