Shtepi

Shitet nga: sabit 08 Pri 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet shtepija ne prishtine ne rrugen hagji zeka 1 kilometer larg parlamentit shtepija esht ne 2 kate me dy hymje si dhe me dy ora te rrymes shtepija e ka planin per 4 dhoma te fjetejes sallon e kuzhin 2 banjo dhe ballkon po per shkak me nshu me qira e kam ber pak ndryshime mirpo si te duash ti mundesh e ban se nuk asht problem per ma shum mundesh me ardh e mi pa shtepija ka 1.80 ari vend qmimi i shtepijes esht shum i lire ne krahasim me tregun por hallet ske qa ban se me ket qmim ne prishtin smun e blen nje banes nje dhomeshe pra qmimi esht 65 mij euro per me teper thirr 0037744150944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim