Shtepi

Shitet nga: Nexhat 04 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin ne kilometrin e pare Magjistrala Prishtine - Mitrovice mbrapa SALLONIT TE TEPIHAVE GJINI.
Shtepia eshte e mobiluar tersishte eshte 2 kate , ka uje , rrym , kanalizim dhe rruge te asfaltuar per ma shum informata lajmerohuni ne numerin e telefonit 044-549-071 . Cmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim