Shtepi

Shitet nga: sh i 16 Nën 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: lidhja e prizrenit 108
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shes shtepin ne prishtin te mullini bankovicit shtepija ka dhom dite me kuzhin dhe 3 dhoma gjumi 2 banjo obor afro 70 m cmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim