Shtepi

Shitet nga: arber 09 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: sofali
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin ne lagjen sofali prishtine shtepia eshte 2 kat shtepia posedon : kati-1 sallon kuzhin koridor banjo kati-2 3dhoma gjumi koridor banjo ballkon uje rrym rruga e asfalltume si dhe shkallet per katin e 3 dokumentacion i rregullt petkthim behet menjeher per me shum na kontaktoni ne nr e tel 044 489 333 ose 045 459 888 ose ne viber +37744489333 ju mirpresim pres bleres serioz
qmimi i diskutushem 150.000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim