Shtepi

Shitet nga: Salih 14 Dhj 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepi ne lagjen 'Kodra e Trimave' afer shkolles Hilmi Rakovica, rr: Vlora. Shtepia ka 2 kat plus bodrumin dhe 5 ari truall. Njeri kat eshte i banueshem. Shtepija ka leje ndertimi. Cmimi sipas marreveshjes. Kontaktoni numrin e dhene.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim