Shtepi

Shitet nga: Selman 15 Mar 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepi dy kateshe e rregullume ne vitin 2015 ka tri dhoma gjumi dhe dhomen e pritjes me kuzhin dhe dy banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim