Shtepia prej 600 m2 ne Prishtine

Shitet nga: xhemajl Dje 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHITET SHTEPIA NE PERIFERI TE PRISHTINES 10 ARI TRUALL

Shtepia gjindet ne rugen kryesore ne dalje te Prishtines ne drejtim te llukarit ruga Bajram Bahtiri
Shtpia eshte e ndertuar me marerial shumm te fort masiv , plani eshte i perpunuar nga 5 arkitekt dhe ka nje plan shum funkcional dhe tet mir . Shtepia ka dy hymje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim