Shtepia

Shitet nga: gani 14 Sht 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin ne bardhosh ish 9 jugoviq shtepia ika 8 ari oborr dhe esht dy kat e gjsmë ka dhe garazhen gjithsejt ka 280 m2 qmim i volitshum bej ndrrim edhe me ndoni banes ne prishtin apo me ndoni makin me marrveshje nr kontaktit 044-049-202-796
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim