Shtepia 3 katshe ne Prishtinë afer shkoll

Shitet nga: eco-vita 16 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 3-katëshe ne Prishtinë afer shkolles se Mesme Teknike. Ka 1.5 ari. Ka 8 dhoma, 2 banjo, 2 terasa, pak kopsht dhe garazh. Pronari shqiptar dhe te gjitha dokumentat ne rregull.
Cmimi 130 000 euro bashke me mobilje,

tel. 038220880
044123275
049123275
E-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim