Shtepia 35000

Shitet nga: naim 30 Sht 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
kam nje shtepi te vogel dhe te vjeter ne shitje ka rdhr lokalin perballe shkolles zenel hajdini ku mund te behet qebabtore ose kafiteri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim