Shtepia 4-kateshe, 3.70 ari vend, ne Arberi

Shitet nga: Agjensioni DION 22 Mar 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 4kateshe ne 3.70 ari vend, ne Arberi. Shtepia ka pozite ideale dhe hapesire te shfrytezuar mire, numer te madh te dhomave, te ndriquara mire dhe pamje shume te bukur nga qyteti, poashtu ka oborr te rregulluar shume bukur me gjelbrim.
Qmimi eshte 320.000 euro, qmimi i diskutushem.
Pranohet edhe ndrrim me ndonje banese, e te tjerat te holla.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim