Shtepia 4 kateshe ne Taslixhe II

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 31 Gsh 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Taslixhe II
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 4 kateshe e mobiluar ne Taslixhe II me siperfaqe prej 400m2 dhe me 4 ari truall.Shtepia ka dy hyrje,si dhe ka garazhen .Shtepia ka leje ndertimi.Çmimi:190.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim