Shtepia-Banesa me qira

Shitet nga: Besart 13 Dhj 06:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia-banesa me qira.Gjindet afer Shkolles teknike rruga perball Toni market.Edhe komplet e mobiluar.Ka sallon te madh ,dhom te fjetjes,ballkon dhe kuzhina.

049339977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim