Shtepia Lagje Janina Veternik

Shitet nga: AKS AGENCY 11 Krr 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

243 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia-villë në lagjen Janina-Veternik.
Shtëpia ka një pozitë mjaftë të mirë dhe është shumë e përshtatshme për banim.

Objekti posedon:
Në katin e parë një dhomë gjumi dhe një dhomë tjetër e cila mund të përdoret si zyrë, ka një shpajs, salloni, korridori, kuzhina dhe një banjo.
Salloni ka dalje në kopësht.
Kati i dytë ka katër dhoma gjumi, një banjo edhe korridor.

Gjthashtu mund të shfrytëzohet edhe tavani.

Shtëpija ka 5 ari oborr, posedon nxemje qëndrore, klimë, gjithashtu janë kamerat vezhguese 24h.
Oborri është I rregulluar bukur me kocka dhe gjithashtu ka edhe një bunar mbrapa shtëpise me hidrofor.

Shtëpia mund të këmbehet me ndonjë banesë e cila duhet t’i ketë tri dhoma gjumi, banjo, kuzhinë dhe sallon. Lokacioni I banesës duhet të jetë në Prishtinë apo në Fushë Kosovë.

Çmimi : 260.000 Euro, me mobilje lusoze të ardhura nga Belgjika.
Ndërsa pa mobilje 253.000 Euro.

Per me shume produkte nga "AKS-Agency" vizitojeni: http://www.merrjep.com/list.aspx?page=3&adtype=&advertiseras=&category=&categorytype=&municipality=&search=AKS%20AGENCY

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. “ AKS AGENCY “
Tel : 045 903 902 ; +37745903902
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim