Shtepia Luksoze ne Veternik Kodi 0120

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 22 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 430 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne Veternik - Kodi 0120

Shtepia gjindet afer ish-Kolegjit Mehmet Akif

Shtepia eshte 2 katshe me siperfaqe 430 m2

Renditjet:

5 Dhoma Gjumit
1 Sallon me Kuzhin
4 Banjo
5 Ballkona
Shpajz

Posedon:

-Dhom per Pastrimin dhe Tharjen e Rrobave
-Nxemje Qendrore me Plin, Naft dhe Rrym.
-Bunar me Uj
-Obori Komplet e Rregullar
-Parking per 10 Vetura

10 Ari obor + Podrum 144 m2

Rruga esht e shtruar me Kubza

Qmimi 360. 000 i diskutueshem

Shtepia mundet te Shitet edhe me 5 Ari obor.

Qmimi 260.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim