Shtepia Mat - Kodi 0487

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 22 Shk 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Mat te Sh.F. Pavarsia
Sipërfaqe: 4 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Urgjent : Shitet shtepia Mat - Kodi 0487

Lokacioni: afer Sh.F. Pavarsia

Siperfaqe: 4 Ari

Shtëpia është tre katëshe. Në objekt janë të përfunduara vetëm punët e vrazhda si në foto, pra objekti është vetëm i mbuluar me tjegulla dhe shtresa izoluese,dërrasa , letër difuzive dhe kontra listela,olluqe,oxhaqe,si dhe disa punë instaluese,oborri është i thurrur në tri anë.

Renditjet:

- Suterni: ka 84m2 : 1 Dhomë dite, 1 dhomë fjetje,1 banjo ,kuzhinë me tryezari , depo ,kalldaja e ng.qendrore.

- Kati Perdhese: ka 110m2 : Dhomë dite 24m2; kuzhine+tryezari 20m2, 2 dhoma fjetje,2 banjo,ballkon 20m2.

- Kati i Parë ka 101m2 : 1 Dhomë dite me kuzhinë, 2dhoma fjetje,2 banjo,(2) ballkona.

- Nënkulmi ka sip 55m2 ,Dhomë dite me kuzhinë & tryezari ,banjo, 1 dhomë fjetje dhe depo(nuk është i ndarë nënk).

Hyrja kryesore sherben për komunikim vertikal për cdo kat ,nga sutereni deri te kati 1, në cdo koridor të katit është nga një derë e vecantë për ndarje të kateve.

-Parking deri 6 vetura,
-Hapsira gjelbruese rreth 250m2.
-Shkolla fillore "Pavarsia" gjindet mbrapa shtëpisë (në pjesën lindore).
Trolli me gjithë shtëpi ka sipërfaqe 4 ari
.Pranojmë oferta edhe me kompenzime tjera, sipas marrveshjes.

Në këtë pjesë sipas planit urbanistik lejohet Ndertim i Lartë deri në 9 kate , kshtuqe ky truall mund të jipet edhe me koncension !

Cmimi : 165,000 euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim