Shtepia Ne Shitje ne Veterrnik

Shitet nga: Edon 13 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 300m2 me 5 truall ne Veternik.Shtepia ka podrum dhe 2 kate.Kati i pare ka kuzhin me sallon dhom pritje banjo dhe 2 ballkona.Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi banjo dhe 2 ballkona.Shtepia ka ngrohje nder laminat po ashtu ka edhe bunarin.Shtepia eshte e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim