Shtepia afer Hotel EMERALD

Shitet nga: AKS Agency 12 Shk 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Zona Industriale te Hotel EMERALD
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia me 4.5 ari trolle ne Afersi te Hotelit Emerald ne zonen industriale -Llapnaselle.
Shtepia ka siperfaqe prej:300 m2 komplet e meremetuar dhe e mobiluar sikurse ne fotot qe do tja bashlangjesim linkut.
Prona e ka dokumentacionin e rergulluar
Objekti ka 6 dhoma sallonin e madh te qendrimit 3 banjo,, një ballkon me qasje nga dy dhoma dhe terasen e madhe mbi objekti me termo dhe hidro izolim si dhe garazhen per Automjet. Objekti ka sistemin e nxemjes qendrore , komplet e rregulluar.si dhe inra strukturen tjeter ujsjellsit dhe kanalizimit,
Shtepia ka enterier me kosto shumete larte dhe nje renditje shume te mire qe te krijon nje rehati dhe ofron kushte shume te mira banimi.
Qmimi i shtepise eshte shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim