Shtepia afer hotel Emerald

Shitet nga: AKS AGENCY 17 Sht 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet në rrugën për Ferizaj, konkretisht mbrapa sallonit të veturave Endriti,
në afërsi të hotelit EMERALD ku shifet edhe nga terasa e shtepisë.

Shtëpia ka këtë përberje ;
- gjashte dhoma
- nje sallon me kuzhine
- dy banjo në çdo kate dhe nje banjo tjeter ne dhome ( gjithsej tri banjo )
- nje garazhde
- njeballkon
-dhe tarasa permbi shtepi me sip. afersisht 115 m2 qe eshte me izolim termo dhe hidro.

Shtepia ka te lidhur ujin, rrymen, te instaluar nxemjen qendrore, posedon dyer dhe dritare morene dhe cilesore nga Gjermania si dhe eshte e perfonduar deri ne parket dhe pllaka apo keramik.
Shtëpia komplet i ka 288 m2 pa e llogarit terasën.

Trualli ka sip. prej 4.5 ari komplet me shtepi.

MUNDESITE E SHITJES JANE :
Mundesi nderrimi me banese ne Prishtine apo Fushe Kosove.
Pagesa me keste 40% dhe pjesa tjeter me marrveshje
Ne rast pagese me te gatshme, cmimi negociohet dhe ofrohet zbritje.
Shtepia ka mundesi te ndrrohet edhe me dy banesa, Njera banese duhet te jet e gatshme dhe e mobiluar
Ndersa tjetra mund te jete edhe ne ndertim e siper.

Dokumentacioni i shtepise eshte ne rregull dhe perkthimi behet mbrenda dites.
Te bashkangjitura gjeni fotografite e shtepise.
Ne foto e keni pamjen e shtepise para meremetimit dhe pas meremetimit.

E FUNDIT:
Ne nderkohe shpija eshte e perfunduar komplet dhe cmimi eshte me marrveshje.
Ju Mirepresim

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH. " AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 : 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim