Shtepia afer komunes dhe tregut te gjelbert

Shitet nga: Hazbi 05 Nën 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 1Ari e 40m ne Prishtine afer komunes se prishtines te tregu I gjelberte ne rrugen Gjergj Fishta.Ka afer shkollen fillore Emin Duraku dhe ambullanten.Telefoni per kontakt:044311042 dhe viber +436649802683.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim