Shtepia dhe Objekti aneks

Shitet nga: Hekuran 04 Gsh 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne Arberi(Dragodan) dhe gjendet nje rruge mbi Ministrine e Shendetsise(Spitali i dikurshem i mushkerive) e nje rruge me posht se shtepia e Ramush Haradinajt - 200 metra pertej Ambasades Ruse. Rruga eshte e asfaltuar , eshte shume afer qytetit si dhe ka afer shkollen,shtepine e shendetit,etj.

Trolli ka siperfaqe prej 5,3 ari,me shtëpine e vjeter te banueshme prej 240m2 në dy kate dhe bodrum,e rretuar me oborr.Bashkangjitur është objekti i ri nen kulm prej 500m2 në tri kate.Objekti eshte i ndertuar me material te forte (20 tone armatur) me llogari statike prej 2 tone per meter katror.

Shiten bashk ose ndamas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim