Shtepia dhe toka ne fshatin Dragovc

Shitet nga: Shitet shtepia dhe toka ne fshatin Dragovc. 06 Gsh 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia dhe toka ne fshatin Dragovc, qmimi shum i volitshem.

Tel: 045/387-387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim