Shtepia dy kateshe afer parkut te qytetit

Shitet nga: fatmir 18 Shk 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia dy kateshe me fasad afer parkut te qytetit permbi furre te kacallarve.Shtepia posedon lokalin ,garazhen dhe ka nxemje qendrore . Kati i par posedon nje dhome koridor banjo kuzhin ballkon plus lokali . Kati i dyt posedon sallonin koridorin dy dhoma banjo dhe nje kuzhine .Shtepia eshte e gatshme per banim.Edhe ndrrim me banesa mund te arrijme marveshje.Te gjithe te interesuarit le te lajmerohen ne kete numer telefoni 044 557 096 ose ne email e shkruar flora7744@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim