Shtepia e ndertuar me standard te lart dhe modern

Shitet nga: Patundshmeri 15 Gsh 01:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Arberia 2
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Arberi (ish Dragodan) ose ipet me qera per Nderkombetaret ose per ndonje kompani vendore,zyra,ambullant etj,
Shtepia ka ket infrastruktur:
Kati i pare: Sallon me kuzhin te hapur dhe trapezari,1,dhom gjumi 1, banjo, 1,vc dhe para vc
Kati i Dyt: 4,dhoma gjumi 1, banjo,1, vc dhe para vc,
Kati i tret,kulmi eshte i hapur dhe i pershtatshem per dhom pune ose hapsir per relaks.
Shtepia eshte e ter hapsira me bodrum
Sejcila dhom perfshir edhe koridorin ne katin e dyt kan ballkona.
Shtepia eshte e ndertuar ne 6 ari truall,eshte 70m larg nga autostrada Prishtin-Mitrovic.Perndryshe ndodhet 1km larg stacionit te autobuseve. Eshte e ndertuar me standard te lart dhe plan modern,poashtu eshte e thurur me tulla te plota qka ka ndiku qe muri i shtepis arrin trashesin prej 40cm,e cila ben qe veres brendia e saj te jet e fresket dhe dimrit e ngroht. Qmimi per bleres serioz eshte i negocueshem.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim