Shtepia e're ne Prishtine e Mobiluar

Shitet nga: Bess 04 Qer 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Dru
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 180m2 esht e banushme me oborr gjelbrim rrym e uj 24or infrastruktura shum e mir shtepia esht ndertim i ri ka oborr te mjaftueshem esht e mobiluar dhe javlen me ble kush ka nevoj transport autobusi afer vivafresh afer qkka tju nevojitet esht afer mirsevini ju mirpresim dotendaheni te knaqur na kontaktoni edhe ne viber:+37745579817
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim