Shtepia e re ne lagjen Qendresa ne Veternik.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne lagjen Qendresa. Shtepia ka 350 m2 hapesire dhe me 4 ari kopesht. Shtepia ka kete renditje P+2, nje dhome dite, nje kuzhine, pese dhoma gjumi, tri banjo, nje wc, depo ushqimore, pese ballkona dhe garazha. Shtepia ka poashtu ngrohje qendrore, invertor, rezervoar uji. Shtepia ka edhe bunar me uje te pijshem.

Cmimi prej 280,000 euro.

Mund te behet nderrim me nje banese ne Prishtine, me kompenzim.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel.038-244-905; Mob: 044-172-136 (viber); 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim