Shtepia e re ne lagjen Qendresa ne Veternik.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 13 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia e re ne lagjen Qendresa ne Veternik te Prishtines. Shtepia ka siperfaqe prej 400 m2 dhe trualli prej 3 ari.
Shtepia eshte e kryer ne teresi me plan modern. Posedon dhomen e dites, kuzhinen me trapezari, pese dhoma te fjetjes, tri banjo, garazhen, podrumin. Ka ngrohje qendrore me pelet dhe rezervoar te ujit 1750 litra, si dhe invertorin per tere shtepine.

Çmimi i shtepise se kompletuar eshte 250,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine, Sheshi Nena Tereze nr.28/.

Tel.zyre: 038-244-905; Mob.(viber) 044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim