Shtepia e vjeter

Shitet nga: naim 12 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shitet shtepia e vjeter perballe shkolles zenel hajdini sherpija eshte e vjeter por eshte e banushme ka afer tre ari oborr si dhe lokalin prej 24m2 perballe shkolles.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim