Shtepia gjendet ne rrugen Haxhi Zeka nr 90 . buz..

Shitet nga: Nexhat 22 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne rrugen Haxhi Zeka nr 90 . 300 metra prej shkolles Sami Frasheri ish (shkolla teknike 28 nentori ) buz asfalltit

Shtepia ka tri dhoma te fjetjes plus dhomen e pritjes , dhoma e dites ,kuzhina , banjo ,koridore ,
ka edhe rreth 40 metra katror podrum ka edhe bunare .
Shtepia ka dy hymje permes lokalit qe ka 45 metra katror dhe hymjen kryesore .
Shtepia me oborr eshte rreth 2 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim