Shtepia ipet me qera ne lagjen Qendresa

Shitet nga: Personi Kontaktues 21 Maj 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia ipet me qera ne lagjen Qendresa 180m2 ,me 2.61ari. kati perdhese ka sallon me kuzhine ,dhome dhe banjo. Ne katin e pare gjenden 3 dhoma gjumi dhe banjo.Shtepia eshte e pajisur me nxemje qendrore.

çmimi sipas marveshjes.

te peshku i artë ID e produktit :51157
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim