Shtepia ipet me qira.

Shitet nga: I.Berisha 24 Qer 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Ipet shtepia me garazh dhe pa garazh me qira
shtepia ka 4 dhoma ,shpajzi,banjo, dhe garazh
shtepia gjindet afer shkolles "Zenel Hajdini" ne Prishtine
me shum informata kontaktini ne tel: 044262956 &049601840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim