Shtepia mbrapa Kolegjit Rezonanca Veternik

Shitet nga: Ismaili 21 Shk 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte ndertim i ri, e kopletuar dhe me podrum 100m2. Rryma, nxemja dhe sistemi i ujit jan me mjeshte dhe material zvicrran. Shtepija gjithsej ka 5 dhoma fjetje, 3 banjo, ngrohje qendrore,etj. Gjithsej truall ka 482m2. Per me shum mundeni te na vizitoni nese jeni bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim