Shtepia me 3 Ari

Shitet nga: Gazzi 14 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHITET SHTEPIJA NE BERRNIC TE E PERME,ME 3 ARI E 38 M,K,DY KATSHE ,ME INFRAKTSTUR ,KA BUNAR,ME 128 M,K.,KA SHPAJZ TE VEQANT 6,M,K.TARASA,25 M,K,QMIMI,70MIJ ERO.NDERTIM I RI,,ME STILIPOR DHE ME FASAD,,ESHTE,.---044-581-609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim