Shtepia me 4 ari truall ne Prishtine

Shitet nga: Qemajl 19 Pri 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia dy katshe 300 m2 ne Llapnasell maxhistralen Prishtin - Shkup afer Petrol Company.Shtepia posedon garazh,kanalizim,ujesjelles,rrym si dhe esht e perfunduar deri ne ndertim te vrazhed dhe ka planin e njejt me shtepit e Marigona Rezidenc.Mundesi ndrrimi me banes ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim