Shtepia me 5.32 ari ne breg diellit#delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 05 Pri 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne breg diellit ne skaj te rruges, ka siperfaqe prej 5,32 ari
shtepia eshte 11x 11 2 katshe dhe 1 kat podrum
ka 4 shitore te ndertuara para shtepis qe jane ne pronsi te pronarit.
nr per kontakt 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim