Shtepia me 7 ari truall

Shitet nga: Baki Brooklyn 11 Gsh 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Xhemail Ibish pn
Sipërfaqe: 40 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia me 7 ari truall dhe me infrastructure complete. Posedon 2 dhoma, koridor dhe banjo. Gjendet rruges per Llukar, para kazermes "Zahir Pajaziti", ne te majte, ne lagjen e re.
Per info tjera ne tel 044-491 294 apo 049-368 024
Qazimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim