Shtepia me 80 ari tokë

Shitet nga: Zeqir 27 Shk 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia Shitet ne fshatin Brainë ka 80ari tok qmimi i volitshem telefononi ne
nr. 044419164
Ka 1 dhomë 1 Sallon , Banjo dhe Kuzhinën
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim