Shtepia me qera ne Prishtine

Shitet nga: Haris 06 Nën 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia me qera i ka 350 m me 3,5ari oborr, garazhe, bodrum, 4 dhoma gjumi,sallon te madh 2 kuzhina,3banjo 1 galeri, 1 shpajz te madh, sistem alarmi dhe kamera, uje 24 ore, nxemje qendrore me dru qymyr, extra parking per 3 veturaPostuar nëpërmjet celularit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim