Shtepia me qera ne obiliq

Shitet nga: Shtëpia 04 Pri 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia me qera ne obiliq , shtepia eshte nje katshe dhe renvuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim