Shtepia me qira

Shitet nga: Buli 06 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera me dy dhoma gjumi kuzhine me sallon banjo hymja e veqante,gjithashtu leshoj katin e dyte te shtepise hymja e veqante me ni dhome gjumi sallon me kuzhine dhe ballkon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim