Shtepia në Hajvali

Shitet nga: Agjencioni Ylli 26 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 370 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia në Hajvali, me lokacion shume të mirë. 370 m2, 6 ari , 2 kuzhinë ,4 dhoma të medha gjumi, sallon të madhe 2 banjo, bodrum. Oborr i rrethuar me gur të kualitetit të lart dhe me pisha, lagje e qetë dhe e sigurt, dhe e ndriquar, qasja e lehte në qytet. Afer shtëpise jane 5 ari oborr në shitje nga njejti pronar.
çimimi: 235 000 EUR.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim