Shtepia në Qendër të Prishtinës

Shitet nga: ilir 26 Qer 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: rr.zenel salihu
Sipërfaqe: 420 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia në Qendër të Prishtinës Në Rrugën Zejnel Salihu përball shkolles së Muzikë Afer Shkollës Elena Gjika ose afer Sahat Kullës , Shtëpia ka 3 kate plus podrumin , Lokalin me kvadratur prej 70 m2 Posedon edhe Garazhen per 2 vetura , 1 Zyre pune , Sallonin , 5 dhoma gjumi dhe 2 banjo të gjitha këto me leje ndërtimi me kvadratur totale mbi 420 m2 . shitja behet me kesh edhe me ndonje ndrrim - (toke , veture , banes ) etj

Info +377 44 232 232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim