Shtepia ne Aktash

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AnEm 11 Gsh 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Ganimete Terbeshi
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne rrugen Ganimete Terbeshi e shtrire ne nje hapsire prej 5.15Ari dhe siperfaqe prej 250m2. Shtepia posedon edhe lokalin perfundi shtepise me siperfaqe prej 420m2. Shtepia shitet me cmim prej 700.000euro, cmimi i negociushem.
info@anem-ks.com
www.anem-ks.com
038 232-211, 045 575-000, 049 575-000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim