Shtepia ne Bardhosh Kodi 0311

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 30 Nën 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Bardhosh
Sipërfaqe: 243 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne Bardhosh - Kodi 0311

Siperfaqe: 243 m2 Banim ne 4.5 ari truall

Shtepi 2 katshe

Rneditjet:

Kati 1

- Sallon

- Kuzhin

- Trepezari

- Dhom Gjumit

- Banjo

- Shpajz

Kati 2

- 4 Dhoma Gjumit

- Shpajz

- Banjo

- Ballkon

- Teras

Posedon:

- Garazhd per vetur

- Alarm Sigurie

- Nxemje Qendrore

- Ndriqim nga Lindja deri ne Perendim

- Eshte e ndertuar me kontrapllak

- Shtepia eshte e ndertuar para 2 viteve

- Lagje e qet me ndriqim dhe sistem i mbyllur me port

- Rruga 9 m e gjere

- Infrastruktur te plot

- Pronari ben ndrim me ndonje banes dhe vetur.

Çmimi me mareveshje

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim