Shtepia ne Bardhosh Kodi 0428

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 22 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

295 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Bardhosh
Sipërfaqe: 450 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne Bardhosh - Kodi 0428

Lokacioni: Qender te Bardhoshit afer Xhamis dhe Postes

Siperfaqe: 450 m2

Shtepia Renditjet:

- 8 Dhoma Gjumit
- 2 Sallona
- 3 Banjo
- 1 Kuzhin
- 5 Ballkona

Posedon:

- 4 Katshe Shtepi ( 450 m2 Banim )
- 13 Ari Obor
- Shtepi ndihmese me 3 dhoma gjumit
- 200 m larg rruges kryesore
- Xhamia, Ambulanca, Markete, Posta. jane afer shtepis.
- Rruga komplet e asfaltuar
- Parket
- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H

Çmimi 295.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim