Shtepia ne Bardhosh-Prishtine

Shitet nga: Naser Avdiu 14 Dhj 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Bardhosh Prishtine
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Bardhosh perball Auto Servis Muqiqit.
Shtepia eshte e ndertuar qe 3 vite.
Shtepia ka te gjithe infrastrukturen e plote, si dhe dokumentacion ne rregull.
Per informata me te hollesishme kontakto''''
044 185 374 ose 049 185 374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim