Shtepia ne Bardhosh

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 19 Krr 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne Bardhosh

Siperfaqe: 243 m2 Banim ne 4.5 ari truall

Shtepi 2 katshe

Rneditjet:

Kati 1

- Sallon

- Kuzhin

- Trepezari

- Dhom Gjumit

- Banjo

- Shpajz

Kati 2

- 4 Dhoma Gjumit

- Shpajz

- Banjo

- Ballkon

- Teras

Posedon:

- Garazhd per vetur

- Alarm Sigurie

- Nxemje Qendrore

- Ndriqim nga Lindja deri ne Perendim

- Eshte e ndertuar me kontrapllak

- Shtepia eshte e ndertuar para 2 viteve

- Lagje e qet me ndriqim dhe sistem i mbyllur me port

- Rruga 9 m e gjere

- Infrastruktur te plot

- Pronari ben ndrim me ndonje banes dhe vetur.

Çmimi me mareveshje

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim