Shtepia ne Fshatin nderkombetar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arsim 02 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Fshati Nderkombetar
Sipërfaqe: 265 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet urgjentisht shtepia ne Fshatin Nderkombetar ne Veternik, me siperfaqe te truallit prej 5 ari dhe shtepia me 265 m2. Shtepia ka dhomen e dites, kuzhinen me trapezari, tri dhoma te fjetjes, 3 banjo, 2 ballkona, terrasa, oborri i rregulluar, garazha dhe podrumi.
Shtepia ka nxemje gjeotermale dhe pozite shume te mire, e kthyer kah dielli.
Çmimi I shtepise eshte 300,000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim